BS w Białobrzegach

Logo

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Pożyczka hipoteczna

Przeznaczenie - dowolny cel

Kwota kredytu - od 50 000,00 zł do 500 000,00 zł (max 30-krotność dochodów netto)

Okres kredytowania - do 20 lat

Oprocentowanie - stopa WIBOR 3M+5,00 p.p. marża Banku

*stopa WIBOR wyliczona jako  średnia arytmetyczna z trzech ostatnich miesięcy w kwartale kalendarzowym poprzedzającym kwartał naliczania odsetek

Zasady spłaty

  • spłata w ratach miesięcznych
  • odsetki płatne miesięcznie
  • raty malejące

Zabezpieczenie - hipoteka

Korzyści - możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,36%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 223 333,33 zł, całkowita kwota do zapłaty 416 517,75 zł, oprocentowanie zmienne 6,73%, całkowity koszt kredytu 193 184,42 zł (w tym: prowizja od kwoty udzielonego kredytu 6 700,00 zł, odsetki od kredytu 186 484,42 zł), 243 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 686,49 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.07.2017 roku  na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia umowy/usługi dodatkowej - ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych oraz wycena nieruchomości, koszty nie wliczone do RRSO.

Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego.

Klientów chcących skorzystać z oferty zapraszamy po szczegóły do placówek naszego Banku!

Pobierz dokumenty:

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.