BS w Białobrzegach

Logo

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Święto Spółdzielczości Bankowej 2016 w Banku Spółdzielczym w Białobrzegach

Święto Spółdzielczości Bankowej 2016 odbyło się w całej Polsce pod hasłem „Dzień z Bankiem Spółdzielczym”. Również Bank Spółdzielczy w Białobrzegach postanowił świętować włączając się w obchody tego Święta.

Zarząd i pracownicy Banku z wielką przyjemnością gościli w Centrali Banku Klientów, a także ciekawych tego wydarzenia odwiedzających. Centrala Banku udekorowana została balonami, a także rozstawionymi plakatami z logo Święta Spółdzielczości Bankowej. Pracownicy zajęli się również poczęstunkiem dla odwiedzających nas gości. Upiekli pyszne ciasta, pączki i babeczki. Dla najmłodszych również było mnóstwo łakoci.  Wszyscy pracownicy Banku założyli koszulki z logo Święta, które dopełniły akcent wydarzenia.

Z zaplanowanych atrakcji Bank przygotował wycieczkę po Banku, której przewodnikiem stała się Prezes Zarządu Pani Elżbieta Karasek opowiadając o historii Banku aż do współczesności, ukazując miejsca niedostępne dla klientów na co dzień oraz wplatając  przy tym ciekawostki z codziennej pracy w Banku.

Kasjerzy dla zainteresowanych przeprowadzili krótki instruktaż z metod sprawdzania autentyczności środków płatniczych. Dla najbardziej ciekawskich udostępnili liczarki i pakowarki, pokazując przy tym ich obsługę oraz prezentację swoich umiejętności w zakresie sortowania i liczenia gotówki.

Pracownicy zorganizowali również kącik dla dzieci, gdzie mogły wykazać się twórczością i kreatywnością w malowaniu i rysowaniu. Zostały dla nich przygotowane kolorowanki oraz czyste kartki, kredki i flamastry. Nie zabrakło radości i satysfakcji z wykonanych prac.

Odwiedzające nas dzieci z Przedszkola wraz z Przedszkolankami wręczyły wykonane ręcznie piękne życzenia i podziękowania dla Zarządu Banku i pracowników. Wszystkie dzieci otrzymały balony i świnki skarbonki  z  logiem Banku.

W strefie dla dzieci starszych oraz dorosłych znalazł się „Quiz wiedzy z nagrodami” z zakresu bankowości. Znalazły się tam również indywidualne pytania odnośnie Banku Spółdzielczego w Białobrzegach. Jesteśmy dumni, że wśród biorących udział w konkursie znalazły się osoby, które mogą poszczycić się znakomitą wiedzą z zakresu bankowości spółdzielczej. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze względu na wspaniałe nagrody ale i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy.

W kolejnym konkursie wybrane osoby mogły spróbować sił w liczeniu najmniejszych nominałów monet na czas, w których znalazły się monety 1, 2 i 5 groszowe. Zwycięstwo polegało na poprawnym policzeniu pieniędzy, a przy tym ukończeniu konkurencji jako pierwszy. Zabawy i śmiechu było przy tym niemiara. Wszyscy starali wywiązać się z konkurencji jak najlepiej i wygrać. Tak więc rywalizacja była niezwykle zacięta.

Święto Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Białobrzegach upłynęło pod znakiem dobrej zabawy. Nagrodom i upominkom nie było końca. Wszyscy poczuli siłę wręcz rodzinnej atmosfery.

Bank Spółdzielczy w Białobrzegach postanowił co roku włączać się w inicjatywę tego wspaniałego Święta.

 

 

Galeria zdjęć
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Rozmiar czcionki

Inne ułatwienia dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.