BS w Białobrzegach

Logo

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Aplikacja mobilna Nasz Bank dostępna na systemie operacyjnym Android i iOS

9k=

 

Będąc klientem Banku Spółdzielczego w Białobrzegach masz możliwość korzystania z aplikacji mobilnej Nasz Bank. Aplikacja umożliwia zdalny dostęp do Twojego konta, jest przejrzysta, wygodna i funkcjonalna.


Aplikacja pozwala klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym posiadającym dostęp do usługi bankowości elektronicznej korzystać z usług banku na urządzeniach mobilnych (telefony komórkowe typu smartfon, tablety) w wygodny sposób, za pomocą interfejsu dostosowanego do ekranów dotykowych obsługiwanych palcem. Aplikacja posiada intuicyjne interfejsy zgodne ze standardem Google dla systemu Android oraz Apple w wersji dla systemu iOS .

Dzięki aplikacji masz dostęp do:

○ Usługi BLIK

W Aplikacji mobilnej Nasz Bank dostępna jest usługa BLIK. Dzięki niej możliwe jest przeprowadzanie transakcji (wypłaty i płatności za zakupy) z wykorzystaniem sześciocyfrowego kodu wyświetlanego w aplikacji mobilnej, który służy do  akceptowania operacji na telefonie. Transakcje BLIK są bezpieczne, wygodne, realizowane szybko bez zwłoki i pozbawione ryzyka przechwycenia przez niepowołane osoby danych klienta. W trakcie akceptacji transakcji klient ma ponowną możliwość weryfikacji jej na ekranie telefonu. Usługi BLIK dają możliwość przeprowadzania transakcji przy użyciu smartfona, bez konieczności posiadania przy sobie kart płatniczych.

○ Przelewu na telefon BLIK

Zlecaj przelewy szybko i bezpiecznie. Wybierz kontakt ze swojej książki w telefonie lub wpisz numer telefonu odbiorcy. Kontakty, do których można wysłać przelew na telefon są oznaczone logo BLIKA. Przelew na telefon BLIK jest dostępny 24/7, a pieniądze docierają do odbiorcy błyskawicznie, niezależnie od banku, w którym ma konto.

○ Mobilnej autoryzacji

Mobilna autoryzacja jest jednym ze sposobów autoryzacji transakcji w  bankowości  internetowej. W momencie dodania urządzenia mobilnego w bankowości internetowej Twój sposób autoryzacji zmieni się z haseł SMS na mobilną  autoryzację. Od tej pory, gdy wykonasz operację w bankowości elektronicznej, na Twoje urządzenie mobilne przyjdzie komunikat w formie powiadomienia PUSH dotyczący autoryzacji danej transakcji w aplikacji.

○ SmartKARTY

SmartKARTA w Aplikacji mobilnej Nasz Bank pozwala klientom szybko i bezpiecznie obsłużyć swój rachunek w bankomatach i wpłatomatach Banku Spółdzielczego w Białobrzegach. Dzięki funkcji smartKARTA można wypłacać gotówkę z bankomatu bez użycia klawiatury (bez dotykania bankomatu). Transakcję wypłaty gotówki klient zleca i potwierdza się w Aplikacji mobilnej Nasz Bank po zeskanowaniu specjalnego kodu QR z ekanu bankomatu. 

Zobacz strony: 

www.smartKARTA.pl>

https://youtu.be/AZ5w_FYM_Ik 

 

Ponadto:

 bezpiecznie zarządzasz swoimi finansami przy pomocy urządzenia mobilnego - dostęp do aplikacji jest chroniony kodem e-PIN lub z wykorzystaniem cech biometrycznych;

 przeglądanie informacji o zgromadzonych środkach finansowych na swoich rachunkach;

○ dostęp do historii operacji na rachunku;

○ prezentowanie informacji o stanie konta oraz ostatniej operacji bez konieczności logowania się do Aplikacji (domyślnie opcja wyłączona, dostępna w Ustawieniach)

○ wykonanie przelewów zwykłych, zdefiniowanych, podatkowych;

○ polecenia Sm@rt wypłaty oraz przelewy QR;

○ zatwierdzanie operacji bankowych autoryzacją mobilną – zastąpienie haseł SMS;

○ smartKARTA (wypłaty z bankomatu bez kart);

○ zmiana PIN-u do karty (nadanie nowego PIN-u);

○  zmiana statusu karty:

  • aktywacja karty
  • odblokowanie dokonane z własnej inicjatywy posiadacza
  •  zablokowanie dokonane z własnej inicjatywy posiadacza (czasowa blokada)
  •  zastrzeżenie

○ zamówienie karty debetowej  do rachunku

otrzymujesz powiadomienia PUSH zawierające informacje o realizowanych dyspozycjach na Twoim rachunku (m.in. wpłaty, wypłaty, transakcje BLIK, logowanie oraz dyspozycje realizowane przez usługę bankowości elektronicznej i inne)

  możesz zadzwonić lub wysłać e-mail do banku

 

Więcej o produkcie w: 

Przewodniku po aplikacji mobilnej Nasz Bank (Android)

Przewodniku po aplikacji mobilnej Nasz Bank (iOS)

Regulaminie korzystania z aplikacji mobilnej Nasz Bank

Polityka prywatności aplikacji mobilnej Nasz Bank

 

Rozmiar czcionki

Inne ułatwienia dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.