BS w Białobrzegach

Logo

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Projekt BAKCYL

Bank Spółdzielczy w Białobrzegach jest Partnerskim Bankiem Projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL, który jest wspólnym projektem sektora bankowego opartym na wolontariacie kompetencyjnym pracowników i solidarnym wsparciu finansowym pod patronatem Warszawskiego Instytutu Bankowości.

BAKCYL to przykład społecznie odpowiedzialnego współdziałania sektora bankowego na rzecz podniesienia poziomu wiedzy finansowej dla młodego pokolenia Polaków.

W ramach projektu doświadczeni pracownicy Banku Spółdzielczego w Białobrzegach - Wolontariusze, w wybranych szkołach prowadzą interaktywne lekcje z zakresu finansów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Zajęcia są tak przygotowane, aby młody człowiek otrzymał nie tylko niezbędną wiedzę o finansach ale przede wszystkim nabrał dobrych nawyków w zarządzaniu nimi. 

Więcej informacji o projekcie jest dostępne na stronie https://bakcyl.wib.org.pl/

Relację z jednej z ostanich lekcji BAKCYLA z udziałem naszego pracownika znajdziecie Państwo na H0OvTpHodMeVAAAAAElFTkSuQmCC

 

g+fO0QsaANqeQAAAABJRU5ErkJggg==

 

Rozmiar czcionki

Inne ułatwienia dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.