BS w Białobrzegach

Logo

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Płać łatwo i bezpiecznie z kartą Visa

W kraju i za granicą, w sklepach stacjonarnych i internetowych, telefonem, zegarkiem – gdzie chcesz i jak chcesz. Ciesz się wygodą i bezpieczeństwem, jakie dają płatności kartą Visa.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Twoja karta ma kilka poziomów zabezpieczeń.

  •      Nikt niepowołany nie odczyta danych karty, ponieważ są zabezpieczone chipem lub cyfrowym tokenem.
  •    Gdy płacisz kartą, następuje weryfikacja w tle. Przy płatnościach zbliżeniowych kwoty powyżej 100 zł i losowe mniejsze transakcje wymagają Twojego potwierdzenia unikatowym PIN-em.
  •     Płatności kartą w internecie, w sklepie, który obsługuje 3D Secure, mają dodatkowe zabezpieczenie – właśnie dzięki tej usłudze.
  •    Nikt nie zrobi transakcji w Twoim imieniu, dopóki nie zatwierdzisz jej jednorazowym hasłem wysłanym na Twój numer telefonu lub przez powiadomienie push w Twojej bankowej aplikacji mobilnej. Więcej o usłudze 3D Secure przeczytasz tutaj. 
  •       Dane Twoich transakcji, które są przesyłane do rozliczeń, chronią najnowocześniejsze sieciowe cyberzabezpieczenia.

 

Płatność kartą to dodatkowa pomoc w razie oszustwa.

Osoba, która padła ofiarą przestępstwa, oszustwa, nie otrzymała towaru lub usługi, a zapłaciła za nie kartą, może skorzystać z procedury chargeback. Dzięki niej, za pośrednictwem swojego banku-wydawcy karty, może odzyskać pieniądze od nierzetelnego sprzedawcy.

Niekiedy zakupy internetowe mogą pójść nie po Twojej myśli. Może się zdarzyć, że sklep, w którym zrobisz zakupy, okaże się fałszywy lub zostanie zlikwidowany, więc w przypadku reklamacji nie będzie się do kogo zwrócić. Towar może nie dotrzeć, zostać uszkodzony, albo zawartość przesyłki nie będzie zgodna z zamówieniem, a dostawca odmówi zwrotu kosztów. Czasami Twoje konto może zostać obciążone kwotą inną niż powinno.

Zawsze zgłaszaj takie przypadki do swojego banku – masz wtedy dużą szansę na odzyskanie środków w ramach bezpłatnej usługi chargeback. Więcej o usłudze chargeback przeczytasz tutaj

 

WYGODA I SZYBKOŚĆ

Poza tym, że bezpieczne, płatności kartą Visa są szybkie i wygodne. Dostosowują się do Twojego stylu życia.

  •    Kartą Visa możesz płacić w dowolnym miejscu na świecie, siedząc na kanapie lub podróżując pociągiem, w sklepach stacjonarnych i internetowych, krajowych i zagranicznych. W przypadku płatności zagranicznych, zawsze przed autoryzacją transakcji w bankomacie lub punkcie sprzedaży otrzymujesz informację o kwocie do zapłaty w walucie kraju, w jakim dokonujesz płatności. Możesz też wybrać płatność w walucie Twojego rachunku.
  •      W niektórych przypadkach (jeśli dany punkt dopuszcza taką możliwość) możesz wybrać walutę swojej transakcji. Jest to usługa DCC (z ang. Dynamic Currency Conversion). Wtedy zostają Ci zaprezentowane informacje o zastosowanym kursie waluty oraz kosztach (opłaty i prowizje). Nie są to prowizje i kursy banku – są one ustalane przez akceptanta transakcji lub operatora danej sieci bankomatów.

o   Szczegóły dotyczące rozliczeń transakcji Twoją kartą znajdziesz w regulacjach bankowych dotyczących kart płatniczych.

 

Za granicą zapłacisz kartą równie prosto i bezpiecznie, jak w swoim kraju!

  •        Płać o dowolnej porze dnia i nocy, w tygodniu, dni wolne od pracy czy święta.
  •        Płać jednym kliknięciem. W niektórych sklepach możesz zapisać dane karty i nie musisz ich za każdym razem uzupełniać.
  •      Niech płaci się samo. Coraz częściej, dla usług opłacanych kartą w internecie (np. opłata abonamentu za telewizję cyfrową, telefon, serwis z muzyką), dostępne są tzw. płatności cykliczne kartą – nie musisz wtedy co miesiąc pamiętać o płatności. Karta „robi to” za Ciebie – Twoje rachunki płacą się same.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

·           -          Dlaczego płatności Visa są bezpieczne?

·         3D Secure

·         Chargeback

-         Informacja o marżach walutowych

 


 Zapytaj o kartę Visa w naszym Banku!

Rozmiar czcionki

Inne ułatwienia dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.