BS w Białobrzegach

Logo

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Laur Społecznego Zaufania
 • -

Laur społecznego zaufania dla Banku Spółdzielczego w Białobrzegach!!!

Zaufanie to podstawa. Stanowi jeden z filarów funkcjonowania rynku oraz przejawia nieocenioną wprost wartość dla przedsiębiorcy – jest wiodącym wskaźnikiem jego rzetelności niezależnie od branży.

Laur Społecznego Zaufania to prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju nagroda jaką został uhonorowany Bank Spółdzielczy w Białobrzegach. Wskazuje ona podmioty o najwyższej w ocenie klientów i konsumentów reputacji rynkowej. Przyznawana od roku 2016 pozwala wskazać i wyróżniać podmioty o znaczącym zaufaniu społecznym, które są swoistymi rynkowymi liderami ze względu na rzetelność oraz najwyższą jakości oferowanych produktów i świadczonych usług.

Dziękujemy za zaufanie!

                                                                                                                                                                              

57 Edycja Orłów Agrobiznesu – grudzień 2016

Bank Spółdzielczy w Białobrzegach "Orłem Agrobiznesu 15-lecia"!!!

Nagroda Agencji Promocyjno-Wydawniczej EMS dla Banku Spółdzielczego w Białobrzegach wspierającego agrobiznes oraz za sukces rynkowy.

Kapituła nagrody Orzeł Agrobiznesu po analizie i weryfikacji przedstawionych przez Bank Spółdzielczy w Białobrzegach informacji dotyczących sukcesu rynkowego i na podstawie wizytacji w terenie jego działania na posiedzeniu w dniu 19 listopada  2016 r. podjęła decyzję o wznowieniu licencji uprawniającej do używania znaku Orzeł Agrobiznesu na kolejne dwa lata tj. do grudnia 2018 r.                        

Decyzja o przyznaniu nagrody wiązała się z dobrą, wieloletnią współpracą z Kapitułą i organizatorem konkursu, doskonałymi sukcesami rynkowymi, dobrej jakości produktami  bankowymi, pozytywnymi opiniami  o  banku ze strony klientów i czytelników czasopisma  Propozycja Targowa i  Konsumencka.

Z prawdziwą przyjemnością Bank odebrał przedłużenie licencji Orła Agrobiznesu, która połączona została z 15-leciem istnienia nagrody. Uroczyste nadanie jubileuszowego tytułu odbyło się  19 grudnia 2016 roku w Sali „Stokrotka” Hotelu „Gromada” Centrum w Warszawie.

W uroczystości wziął udział honorowy patron Orłów Agrobiznesu Poseł do Parlamentu Europejskiego - Pan Jarosław Kalinowski.

Galeria zdjęć
 • Przedłużona licencja dla Banku Spółdzielczego w Białobrzegach. Odbiera Prezes Zarządu Elżbieta Karasek
  Przedłużona licencja dla Banku Spółdzielczego w Białobrzegach. Odbiera Prezes Zarządu Elżbieta Karasek
 • dla Banku Spółdzielczego w Białobrzegach Prezes Zarządu Elżbieta Karasek
  dla Banku Spółdzielczego w Białobrzegach Prezes Zarządu Elżbieta Karasek
 • -
 • zbiorowe zdjęcie zdobywców tytułów Orłów Agrobiznesu 15-lecia
  zbiorowe zdjęcie zdobywców tytułów Orłów Agrobiznesu 15-lecia

                                                                                                                                                                              

Bank Spółdzielczy Dobrze Zarządzany
 • Statuetka
  Statuetka
 • Statuetkę odebrała Pani Elżbieta Syta - Zastępca Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Białobrzegach
  Statuetkę odebrała Pani Elżbieta Syta - Zastępca Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Białobrzegach
 • Nagrodzeni
  Nagrodzeni

17 czerwca 2015 r. w warszawskim Teatrze Sabat odbyło się przyznanie wyróżnień w konkursie Firma Dobrze Zarządzana, organizowanym przez redakcję Magazynu Gospodarczego Fakty. Nagrodzono 30 podmiotów gospodarczych i instytucji, w tym Bank Spółdzielczy w Białobrzegach!

Celem konkursu było wyróżnienie dobrze zarządzanych przedsiębiorstw, placówek medycznych i jednostek samorządu terytorialnego.

Prowadzący galę Cezary Pytlos, redaktor „Dziennika Gazety Prawnej” zwrócił uwagę, że nowoczesne zarządzanie jest dziś koniecznością, żeby przetrwać na wymagającej biznesowej arenie. Koordynator programu Firma Dobrze Zarządzana Cezary Głogowski przyznał, że za pomocą konkursu FDZ wydawnictwo kieruje uwagę biznesu na znaczenie dobrego, mądrego, skutecznego zarządzania, gospodarowania zarówno zasobami ludzkimi, jak i materialnymi. Bez tego nie ma szans na pełnoprawne uczestnictwo w rywalizacji rynkowej.

 

 

Bank Spółdzielczy Orłem Polskiej Przedsiębiorczości
 • Statuetka - I nagroda Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości
  Statuetka - I nagroda Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości
 • Dyplom
  Dyplom

Jak co roku w warszawskim hotelu Gromada odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ” podczas której przedstawiono Laureatów projektów realizowanych  w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, którego organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.

W sobotni wieczór – 28 listopada 2015 – poznaliśmy werdykt o zdobyciu I nagrody Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii: Usługi Finansowe.

Kapituła konkursu wyróżniała produkty, usługi, technologie, liderów w swoich dziedzinach, którzy znacząco odznaczają się na tle konkurencji.

Bank został uznany za podmiot, który odnosi znaczące sukcesy na lokalnym rynku, jest wzorowo zarządzany i rozwija się w dynamiczny sposób.

Śmiało można powiedzieć, że staliśmy się wizytówką polskiej gospodarki.  

 

 

Lider Bezpiecznej Pracy
 • Certyfikat "Lider Bezpiecznej Pracy"
  Certyfikat "Lider Bezpiecznej Pracy"

Tytuł „Lider Bezpiecznej Pracy” jest dla nas oznakiem prestiżu. Stanowi uhonorowanie działań na rzecz zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa, ochrony zdrowia oraz higienicznych i przyjaznych warunków pracy. Potwierdzeniem jego nadania jest unikatowy Certyfikat, który promuje firmy szanujące swoich pracowników oraz stale dbających o ich komfort i bezpieczeństwo pracy.

Nadanie tytułu „Lider Bezpiecznej Pracy” to to także zobowiązanie na przyszłość do dalszych starań nad zapewnieniem swoim pracownikom odpowiednich warunków pracy.

http://www.liderpracy.com/woj-mazowieckie/713-bank-spoldzielczy-w-bialobrzegach

 

 

Najlepszy Bank Orzeł Agrobiznesu 2015
 • Statuetka - I nagroda w konkursie
  Statuetka - I nagroda w konkursie
 • Dyplom
  Dyplom

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki oddanym głosom nasz Bank został laureatem

I nagrody konkursu czytelniczego pt. "Najlepszy Bank Orzeł Agrobiznesu 2015"

Limit głosów dla uzyskania I nagrody wynosił 1000 głosów. Bank Spółdzielczy w Białobrzegach otrzymał ich aż 1120!!!

W podziękowaniu za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście głosując na nasz Bank, przygotowaliśmy 10 wyjatkowych prezentów, które są symbolem wdzięczności i przyjaznej więzi z Klientem.

Lista wylosowanych Zwycięzców dostępna jest w magazynie "Propozycja Targowa i Konsumencka" nr 126 w Centrali Banku oraz Oddziałach i Punktach Kasowych. O zdobytej nagrodzie wylosowane osoby zostaną zawiadomione również pisemnie.

Zwycięzcom gratulujemy!!! A wszystkim głosującym serdecznie dziękujemy!!!

Miło nam gościć Was w gronie swoich Klientów.

 

Nagroda Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość
 • Statuetka Uczestnika Programu
  Statuetka Uczestnika Programu
 • Dyplom Rekomendacyjny
  Dyplom Rekomendacyjny

Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług w Warszawie w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość wyróżniło Bank Spółdzielczy w Białobrzegach przyznając Dyplom Rekomendacyjny oraz Statuetkę Uczestnika Programu.

Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem istotnego wpływu Banku w rozwój polskiej przedsiębiorczości.

Dziękujemy za zaufanie

Europejski Rejestr Renomowanych
 • Certyfikat Europejski Rejestr Renomowanych
  Certyfikat Europejski Rejestr Renomowanych

Bank Spółdzielczy w Białobrzegach otrzymał przedłużenie licencji na Godło Euro Renoma oraz wpis do Europejskiego Rejestru Renomowanych (CERTYFIKAT o numerze ANC 12403)

Godłem Euro Renoma posługuje się już ponad 3 tys. podmiotów w całym kraju. Od trzech lat działa prezentacja Banku Spółdzielczego w Białobrzegach na portalu EuroRenoma.pl

Przystępując do Programu wyróżniliśmy się na tle konkurencji podkreślając wysoki poziom swojej działalności oraz zwiększając zaufanie potencjalnych klientów.

Program Europejski Rejestr Renomowanych promuje i wspiera przedsiębiorstwa i instytucje, dla których celem jest ciągły rozwój oparty na zasadach etyki w biznesie.

Jego celem jest wspieranie podmiotów w budowaniu ich reputacji, wzmocnieniu pozytywnego wizerunku oraz wyróżnieniu spośród konkurencji, a także zwiększenie liczby firm działających zgodnie z prawem, z odpowiedzialnością prawną i cywilną oraz ze standardami europejskimi w sposób jasny i zrozumiały dla każdego.

Certyfikat Europejskiego Rejestru Renomowanych jest dla Nas oznaką prestiżu, pomaga kreować pozytywny wizerunek działalności oraz wzbudza zaufanie potencjalnych Klientów oraz partnerów biznesowych.

Galeria zdjęć - Wielka Gala "Rzetelni w Biznesie 2015"
 • -
 • -
 • Statuetka "Rzetelni w Biznesie 2015"
  Statuetka "Rzetelni w Biznesie 2015"
 • Certyfikat "Rzetelni w Biznesie 2015"
  Certyfikat "Rzetelni w Biznesie 2015"
Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie 2015”

W warszawskim hotelu Gromada 20 czerwca 2015r. odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Podczas uroczystości zostali wyłonieni Laureaci prestiżowego projektu „RZETELNI”, przedsięwzięcia realizowanego w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, którego organizatorem jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług. Uroczystość prowadzona była przez Paulinę Chylewską oraz Jacka Kawalca, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, świata polityki i kręgów biznesu.

 
Na uroczystej Gali, Bank Spółdzielczy w Białobrzegach otrzymał prestiżowy tytuł „Rzetelni w Biznesie 2015”.
Certyfikat oraz statuetkę odebrała Prezes Zarządu Pani Elżbieta Karasek.

Tytuł „Rzetelni w Biznesie 2015” jest wyrazem uznania, będącym podkreśleniem systematycznego i długotrwałego budowania wiarygodności, a także poświadczeniem podejmowania odpowiednich działań kierujących się etyką, profesjonalizmem, rzetelnością oraz efektywnością zarządzania. Dzięki realizacji Programu Bank Spółdzielczy w Białobrzegach jeszcze bardziej wpisał się w krajobraz gospodarczy kraju.
Jakość, kompetencja, solidność i dokładność wykonywanych przez nas produktów i usług stała się marką, elementem wyróżniającym nasz Bank.

następna strona »

Rozmiar czcionki

Inne ułatwienia dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.