BS w Białobrzegach

Logo

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Jesteśmy gotowi na obecne i przyszłe wyzwania!
 • IMG_20230529_085822
 • 257
 • -

Bank Spółdzielczy w Białobrzegach to Bank z ponad 100-letnią tradycją i polskim kapitałem. Funkcjonuje na zróżnicowanym terenie, obsługując różne grupy klientów, koncentrując się na obsłudze segmentu deweloperskiego, małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, samorządów terytorialnych oraz lokalnych konsumentów. Jest obecny w większości gmin powiatu białobrzeskiego oraz kozienickiego, będąc jednocześnie wieloletnim partnerem w obsłudze budżetów tych gmin. Doskonale sprawdza się również w obsłudze urzędu skarbowego, powiatowego urzędu pracy oraz spółdzielni mieszkaniowych na terenie swojego działania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oferuje swoim Klientom szeroką gamę produktów bankowych. Poza interesującymi produktami kredytowymi oferuje rachunku bankowe, mieszkaniowe rachunki powiernicze, lokaty terminowe oraz karty płatnicze. Zapewnia również kompleksową obsługę w zakresie operacji dewizowych, elektroniczny dostęp do rachunków za pomocą bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej, dzięki czemu korzystanie z usług Banku jest bezpieczne i wygodne.

Misja

Tworzymy markę „Bank Spółdzielczy” jako uniwersalna i nowoczesna polska forma bezpiecznej instytucji finansowej.

Jesteśmy godnym zaufania partnerem finansowym działającym wyłącznie w oparciu o polski kapitał swoich członków. Dostarczamy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania finansowe, które odpowiadają potrzebom lokalnych społeczności i służą realizacji ich celów – na zasadzie partnerstwa, z zachowaniem przyjaznych relacji zbudowanych na wsparciu, edukacji i społecznej odpowiedzialności. Świadczymy kompleksowe usługi finansowe na lokalnym rynku.

Wizja

Jesteśmy nowoczesnym i solidnym partnerem finansowym wspierającym społeczności lokalne w realizacji ich celów, marzeń i ambicji.

Dążymy do efektywności będącej gwarancją ciągłego rozwoju i bezpieczeństwa Banku. Umocnienie  pozycji na rynku lokalnym jako efektywny Bank na wyciągnięcie ręki, prowadzący działalność o uniwersalnym charakterze, dostosowując się do potrzeb swoich klientów i ich zróżnicowanych sytuacji życiowych oraz biznesowych. Bank, który poza działalnością finansową bierze czynny udział w realizacji zadań społeczno-gospodarczych mających na celu poprawę życia mieszkańców terenu, na którym działa.

Kluczowe wartości Banku

Bank Spółdzielczy w Białobrzegach ceni sobie następujące wartości:

 • wspieranie od lat kolejnych pokoleń Polaków,
 • wspieranie lokalnych społeczności poprzez uczestniczenie w ich życiu oraz angażowanie się w lokalne wydarzenia,
 • lokalne więzi, zrozumienie Klientów i ich potrzeb,
 • dbałość o dobre relacje z Klientami, na zasadzie partnerstwa i wzajemnego zaufania,
 • zaangażowanie i przejrzystość we współpracy z Klientem,
 • innowacyjność dostosowana do potrzeb Klientów i skali działalności,
 • zrozumienie potrzeb jednostkowych Klientów i Pracowników jako najważniejszej wartość Banku – profesjonalizm,  empatia, zrozumienie, bliskie relacje
 • szacunek do tradycji i wartości,
 • determinacja w osiąganiu zamierzonych celów i odwaga konkurowania,
 • sieć oddziałów w szczególności w małych miejscowościach i na obszarach wiejskich, oddział „na   wyciągnięcie ręki”,
 • uczciwość,  solidność i wysoka kultura działania.

 Klient i grupy docelowe:

Naszą grupą docelową są rolnicy, przedsiębiorcy, mieszkańcy lokalnych miejscowości oraz  samorządy lokalne.

Wyróżniamy się prostą ofertą produktową dla zdefiniowanych segmentów Klientów. Podejmujemy wysiłki w celu odmłodzenia bazy Klientów i dotarcia  do nich z prostą i przejrzystą ofertą. Przewagą konkurencyjną  naszego Banku jest budowanie zaufania poprzez bliskie relacje i uczciwą współpracę.

Wzmacniamy konkurencyjność poprzez tworzenie i rozwijanie oferty dla większych lub wymagających specjalistycznej obsługi Klientów we współpracy z Bankiem Zrzeszającym.

Co nas wyróżnia?

Bank Spółdzielczy w Białobrzegach to Bank nowoczesny ale zachowujący najlepsze wieloletnie tradycje, kompleksowo zaspokajający potrzeby finansowe i doradcze wszystkich podmiotów działających na lokalnym rynku. Bez wątpienia jest jednym z najszybciej rozwijających się lokalnie banków. Na terenach wiejskich i w małych miastach jesteśmy niekwestiowanymi liderami, najprawdopodobniej dlatego, że naszym głównym celem nie jest maksymalizacja zysków, lecz służenie swoim członkom i lokalnym społecznościom. Naszym atutem jest znajomość klienta, szybki proces decyzyjny i elastyczność. Bank dostarcza nowoczesne i bezpieczne rozwiązania finansowe, które odpowiadają potrzebom lokalnych społeczności i służą realizacji ich celów – na zasadzie partnerstwa, z zachowaniem przyjaznych relacji zbudowanych na wsparciu, edukacji i społecznej odpowiedzialności.

Zasady dobrej praktyki

Bank Spółdzielczy w Białobrzegach przyjął do stosowania "Zasady dobrej praktyki bankowej w Banku Spółdzielczym w Białobrzegach", wypracowane przez Związek Banków Polskich i stanowiące kodeks etyczny bankowego środowiska zawodowego.

Rozmiar czcionki

Inne ułatwienia dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.